Tack för ännu en termin

on

Ännu en fantastiskt trevlig termin har tagit slut. Sommarlovet har börjar och till helgen får våra hästar åka på bete.

Vi vill passa på att tacka alla för det fantastiska samarbetet under denna termin, som har resulterat i att vi har kunnat bedriva verksamheten någorlunda normalt. Nu hoppas vi på att höstterminen ska kunna tillåta lite fler kurser och aktiviteter.

Vi vill även påminna om att ifall du av olika anledningar inte kan fortsätta rida till hösten så måste abonnemanget sägas upp. En uppsägning sker skriftligt (enklast per mejl) till oss SENAST 1 augusti. Om inget annat anmäls så förlängs ditt ridabonnemang per automatik till nästa år.

Vi hoppas självklart att alla våra elever vill fortsätta att rida hos oss nästa termin!

Ha en kanontrevlig sommar så ses vi till hösten!

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s